Epson 115 ECOTANK Ink Bottle, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 56 mm |
| Brutokaal | 0.128 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 175 mm |
| Brutolaius (mm) | 56 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 6200 lk |
| Maht | 70 ml |
| Maht (m3) | 0.0005488 m |
| Muud funktsioonid | Up to 2300 photos |
| Netokaal | 0.085 kg |
| Paber/Papp | 43 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | 115 ECOTANK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.043 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | EcoTank L8180, EcoTank L8160 |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson 115 ecotank ink bottle, cyan, c13t07d24a, epson, tindid ja toonerid

